Fason üretim ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirlemek ve uygulamak için gerçekleştirdiğimiz süreci Fason Üretim Aşamaları sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Her konuda bizimle iletişime geçmek için ise iletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanabilirsiniz

Boydemer bünyesinde, 1996 yılında, Türk tekstil sektöründeki tekdüzelik ve kendini tekrar etme sorununa bir çözüm olabilmek adına kuruldu. Standart dışı ürünler ve tasarımlar ile tecrübe kazanan firma, bugün yüksek seviyede bir AR-GE birikimi ve tecrübeye sahip.

VERİMLİLİK

VERİMLİLİK

Boydemer Tekstil’de üretim ; aynı çatı altında, bütünleşik bir üretim hattı üzerinde gerçekleşir. Online barkot sisteminin kullanıldığı üretim bantları, iyi eğitilmiş personeli, lokasyon bütünlüğü ve bunların sağladığı iletişim avantajıyla aksaklıklar minimize edilmiş, darboğazlar görülebilir hale getirilmiş ve verimlilik ve kalite garanti altına alınmıştır. Marka yolculuğunuzda üretimi Boydemer Tekstil’e bıraktığınızda tüm üretim sürecinin tek bir noktada ilerlemesinin avantajını yaşar, enerjinizi markalaşmaya ve mağazalaşmaya ayırabilirsiniz.

 

KESİMHANE-TELA-METO

KESİMHANE-TELA-ETO
1 Adet Tam Otomatik Serim Makinası 2 Adet Serim Masası
3 Adet İğneli Masa 2 Adet Tela yapıştırma/Pres Makinası
6 Adet Kesim Motoru 4 Adet Pastal başı Kesim Makinası

KUMAŞ DEPO

Müşteri Bazında Raf Sistemi ve Stok Takip Sistemi

DİKİM

 

85 Adet Dikiş Makinası105 Personel

AKSESUAR KONTROL/DEPO

Müşteri Bazında Raf Sistemi ve Test Cihazları
2 KİŞİ
20 Adet Ara Ütü ve Masası 22 Personel
14 Adet İlik-Düğme vePonteriz Makinası 8 kişi
KALİTE KONTROL
Özel Tasarlanmış Kalite Kontrol Masaları 25 KİŞİ
SON ÜTÜ
13 Adet Ara Ütü ve Masası 11PERSONEL